www.Novitus-Delio.pl
Drukarka fiskalna Novitus Delio Prime

Drukarka fiskalna Novitus Delio Apteka E

Drukarka Novitusa z elektroniczną kopią paragonów i ogromną bazą PLU, która pomieści 150 000 pozycji. Urządzenie obsługuje wydruk wycen leków gotowych i robionych na zamówienie, receptur oraz refundacji. Mechanizm drukujący modelu Delio Apteka E korzysta z 60-metrowych rolek, a wymiana papieru w to kwestia kilku sekund. Poza tym, drukarka może wystawiać paragony z 40-znakowymi nazwami towarów lub usług, a dzięki wielu złączom komunikacyjnym, także USB, współpracuje w tym samym czasie z komputerem, terminalem do kart płatniczych, czy też skanerem.

Idealna do pracy w aptekach, gabinetach i przychodniach lekarskich

Novitus Delio Apteka E to drukarka fiskalna stworzona z myślą o prowadzeniu handlu w aptekach, gabinetach i przychodniach lekarskich. Urządzenie drukuje informacje o refundacji, opisy recept, zamówienia na leki robione oraz receptury. Delio Apteka E umożliwia również umieszczenie kodu kreskowego na paragonie, dzięki czemu identyfikacja Twojego asortymentu będzie precyzyjna, jak nigdy dotąd. Postaw na skuteczność i wszechstronność sprzedaży.

Korzystaj z nowoczesnych rozwiązań już teraz!

Zaawansowana technologicznie drukarka marki Novitus, która realizuje wszystkie kopie wydruków na karcie pamięci. Dostęp do tych danych możesz mieć w każdej chwili. Archiwizowanie informacji w formie elektronicznej to mniejsze wydatki związane z prowadzeniem sprzedaży, brak konieczności gromadzenia papierowych dokumentów oraz większe bezpieczeństwo interesów Twojej działalności. Nie będziesz tracić czasu na wymianę dwóch rolek. Drukarka Delio Apteka E to innowacyjne rozwiązanie technologiczne, z którego możesz skorzystać już dziś!

150 000 pozycji w bazie PLU

Model Delio Apteka E, po wcześniejszym zaprogramowaniu w systemie komputerowym, obsłuży aż 150 000 pozycji towarowych. Możesz być pewien, że miejsca na szczegółowo opisaną ofertę Twojej firmy nie zabraknie zbyt szybko. Ogromna baza PLU to świetne rozwiązanie nie tylko dla działalności, które mają rozbudowany asortyment. Myśl perspektywicznie i zainwestuj w drukarkę fiskalną, która będzie podążać wraz z rozwojem Twojego biznesu.

Wydrukuje NIP nabywcy na paragonie

Rozporządzenie Ministerstwa Finansów z marca 2013 roku wprowadziło obowiązek umieszczania NIP-u nabywcy na paragonie (na życzenie klienta). Drukarka Novitusa umożliwi Ci dostosowanie prowadzenia sprzedaży do funkcjonujących przepisów fiskalnych. Potwierdzenie sprzedaży z NIP-em nabywcy, jeśli kwota należności wyniesie więcej niż 450 zł, może pełnić rolę uproszczonej faktury. Uprości to życie zarówno Tobie, jak i klientom Twojego przedsiębiorstwa.

Gwarancja sprawnej obsługi klientów

Delio Apteka E posiada wydajny i nowoczesny mechanizm drukujący. Urządzenie wystawia paragony z prędkością 26 linijek tekstu na sekundę. Wyjęcie zużytej rolki i zainstalowanie nowej przebiega bardzo sprawnie, a to za sprawą wrzutowego systemu wymiany papieru. Mechanizm drukujący Delio Apteka E gwarantuje jednak, że przerwy w pracy, aby wykonać tę czynność, nie wystąpią zbyt często. Urządzenie korzysta z 60-metrowej rolki papieru, która wystarczy na bardzo długo.

Zainwestuje w kompleksowe zarządzanie sprzedażą

Pomyśl o drukarce, która współpracuje z wieloma urządzeniami równocześnie. Tak, to model Delio Apteka E. Drukarka posiada kilka złącz komunikacyjnych, w tym 3 x RS-232 oraz 1 x USB. Dzięki temu będziesz mógł podłączyć do Delio Apteka E komputer, skaner lub inne urządzenie. Zainwestuj w drukarkę fiskalną, która zapewni Ci kompleksową obsługę sprzedaży.

Nagrodzona Godłem Promocyjnym „Teraz Polska”

Użytkownicy i fachowcy doceniają rozwiązania zastosowane w tym urządzeniu. Potwierdzeniem tylu dobrych słów jest fakt, że drukarki Novitusa z serii Delio zostały Laureatem XIX edycji konkursu Polskiego Godła Promocyjnego „Teraz Polska”. To nagroda, którą otrzymują jedynie wyróżniające się na rynku produkty. Dołącz do najlepszych!

Zamów on-line

Zamów on-line

Wypełnij formularz on-line i zamów
drukarkę fiskalną Novitus Delio!

Zamów

Zapytaj

Zapytaj

Wypełnij krótki formularz, a nasz eskpert udzieli Ci niezbędnych informacji.

Zapytaj

Podobne produkty

Drukarka fiskalna Novitus Bono Apteka E

Drukarka fiskalna
Novitus Bono Apteka E

Zobacz więcej
Polskie Centrum Kas Fiskalnych - Technologie Sprzedaży

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Regulaminem.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij