www.Novitus-Delio.pl
Drukarka fiskalna Novitus Delio Prime

Drukarka fiskalna Novitus Delio Prime E

Drukarka Novitusa z elektroniczną kopią paragonów i bardzo dużą bazą PLU, która pomieści 150 000 pozycji. Mechanizm drukujący modelu Delio Prime E wykorzystuje 60-metrowe rolki, a wymiana papieru w to kwestia kilku sekund. Drukarka Novitusa może wystawiać dowody zakupu z nazwami towarów lub usług o długości aż 40 znaków, a także obsługuje wydruk faktur VAT. Dzięki wielu złączom komunikacyjnym, także USB, Delio Prime E współpracuje jednocześnie z komputerem, skanerem, czy też wagą.

Drukarka fiskalna Novitus Delio Prime E - Korzystaj z innowacyjnych rozwiązań już dziś!

Korzystaj z innowacyjnych rozwiązań już dziś!

Nowoczesna drukarka marki Novitus, która realizuje kopie wydruków na karcie pamięci. Dostęp do tych danych możesz mieć w każdej chwili. Przechowywanie informacji w formie elektronicznej to mniej kosztów związanych z prowadzeniem sprzedaży, brak konieczności gromadzenia papierowych wydruków oraz większe bezpieczeństwo interesów Twojej firmy. Poza tym, nie będziesz tracić czasu na wymianę dwóch rolek. Delio Prime E to najnowsze rozwiązanie technologiczne, z którego możesz skorzystać już teraz!

Drukarka fiskalna Novitus Delio Prime E - Jednoznaczny opis Twojej oferty

Jednoznaczny opis Twojej oferty

Od października 2013 roku obowiązuje prawo, zgodnie z którym każdy podatnik musi jednoznacznie opisywać swój asortyment. Oprócz tego, wykorzystywane przez Ciebie urządzenie fiskalne powinno mieć możliwości techniczne wystawiania paragonów z nazwami artykułów lub usług nie krótszych niż na 12 znaków. Novitus Delio Prime E zapewni Ci szczegółowy opis całej oferty. Urządzenie pozwala na użycie w nazwie 40 znaków. Zatroszcz się o to, aby zarządzać sprzedażą zgodnie z obowiązującymi przepisami.

250 000 pozycji towarowych w bazie PLU

Model Delio Prime E, po wcześniejszym zaprogramowaniu w systemie do prowadzenia sprzedaży, obsłuży aż 250 000 pozycji towarowych. Możesz być pewien, że miejsca na szczegółowo opisany asortyment Twojej firmy nie zabraknie zbyt szybko. Bardzo duża baza PLU to świetne rozwiązanie nie tylko dla działalności, które mają rozbudowany asortyment. Myśl perspektywicznie i zainwestuj w drukarkę fiskalną, która będzie towarzyszyć rozwojowi Twojego biznesu.

Drukuje NIP klienta na paragonie

Rozporządzenie Ministerstwa Finansów z marca 2013 roku wprowadziło obowiązek umieszczania NIP-u nabywcy na dowodzie zakupu (na życzenie klienta). Drukarka Novitusa pozwoli Ci dostosować prowadzenie sprzedaży do funkcjonujących przepisów. Paragon z NIP-em nabywcy, jeśli suma należności nie wyniesie więcej niż 450 zł, może zostać użyty jako uproszczona faktura. Uprości to życie nie tylko Tobie, ale także Twoim klientom.

Drukarka fiskalna Novitus Delio Prime E - Gwarancja szybkiej obsługi klientów

Gwarancja szybkiej obsługi klientów

Novitus Delio Prime E posiada wydajny i innowacyjny mechanizm drukujący. Urządzenie wystawia paragony z prędkością 26 linijek tekstu na sekundę. Wyjęcie zużytej rolki i zamontowanie nowej przebiega bardzo sprawnie, a to za sprawą wrzutowego systemu wymiany papieru. Mechanizm drukujący w tym modelu gwarantuje jednak, że przerwy w prowadzeniu sprzedaży, aby wykonać tę czynność, nie wystąpią zbyt często. Urządzenie korzysta z 60-metrowej rolki papieru, która wystarczy na bardzo długo.

Drukarka fiskalna Novitus Delio Prime E - Zainwestuj w kompleksową obsługę sprzedaży

Zainwestuj w kompleksową obsługę sprzedaży

Pomyśl o drukarce fiskalnej, która jest w stanie współpracować z wieloma urządzeniami w tym samym czasie. Tak, to Novitus Delio Prime E. Drukarka posiada kilka złącz komunikacyjnych, w tym 3 x RS-232 oraz 1 x USB. Dzięki temu podłączysz do Delio Prime E komputer, szufladę lub inne urządzenie peryferyjne. Zainwestuj w drukarkę fiskalną, która zagwarantuje Ci kompleksowe zarządzanie sprzedażą.

Drukarka fiskalna Novitus Delio Prime E - Wyróżniona Godłem Promocyjnym „Teraz Polska”

Wyróżniona Godłem Promocyjnym „Teraz Polska”

Użytkownicy i fachowcy doceniają rozwiązania zastosowane w tym urządzeniu. Potwierdzeniem tylu pozytywnych odczuć jest to, że drukarki serii Delio zostały Laureatem XIX edycji konkursu Polskiego Godła Promocyjnego „Teraz Polska”. To nagroda, która jest wręczana jedynie wyróżniającym się na rynku produktom. Dołącz do najlepszych!

Zamów on-line

Zamów on-line

Wypełnij formularz on-line i zamów
drukarkę fiskalną Novitus Delio!

Zamów

Zapytaj

Zapytaj

Wypełnij krótki formularz, a nasz eskpert udzieli Ci niezbędnych informacji.

Zapytaj

Podobne produkty

Drukarka fiskalna Novitus Bono E

Drukarka fiskalna
Novitus Bono E

Zobacz więcej
Polskie Centrum Kas Fiskalnych - Technologie Sprzedaży

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Regulaminem.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij